r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r2Eerste KlasseMpBp1234567
1.Hardenberg 33                4
2.SG Max Euwe 528                
3.'t Zwarte Paard 12                    
4.Raalte2                    
5.Vrimot1                4
6.Holten14                
7.Rijssen1            4    
Laatste verandering: za 30 dec 2017 12:10

Eerste Klasse; Ronde: 2; KNSB rating aug 2017
 RaalteVrij  ma 30 okt
THolten1702SG Max Euwe 51639ma 30 okt
1.Gerrit Luggenhorst1829Hysen Hajdari181801
2.Jan Scheperman1753Daniel Rabbers1614½½
3.Dinant van Beek1635Richard Spek157901
4.Bas van Beek1776Dick Voorintholt163710
5.Teun Scheurwater1689Niklas Wiedenhoft1681½½
6.Henk van Beek1592Onno van Teijens159310
7.Piet Ypma1682René van Dijken160501
8.Gerrit Stevens1659John Muntendam1588½½
 
TRijssen1562Hardenberg 31661do 02 nov
1.Jan Brinkman1809Rutger Hesselink177001
2.Lesley Brummelaar1496Edgar Spanjers1730½½
3.Harmen Vosman1644Steven van de Mheen158401
4.Martijn van den Belt1671Mark Benninga167601
5.Jonathan ten Bolscher1535Arie Spuij166701
6.Gerrit Jan Leppink1522Dinand Wilps163210
7.Sander Koster1490Marten Zwaagstra162301
8.Geert Poortman1329Gerwin van Lenthe160810
 
T't Zwarte Paard 11663Vrimot1617do 02 nov
1.Gosse de Jong1709Humphrey Burer1788½½
2.Jan Hoekstra1819Edwin Burer173310
3.Mindert Westra1702Peter Burer186701
4.Klaas Winters1610Roy Doeve172810
5.Gerdinand Nijhuis1632Jan van Vliet149601
6.Kristo Rastas1639Henry Schoemaker136010
7.Mak Wigmans1652Henk Kleinjan161601
8.Jan Dijkstra1538Jan Keus135110


TSG Max Euwe 5 Ro12NWBrdkl RcTPRW-We
1.Albert Meek18470-1011z1796996-0.571
2.Hysen Hajdari181811221.52w17982598+0.943
3.Daniel Rabbers16141½23 17281920+0.808
4.Richard Spek157901214 16981698+0.316
5.Niklas Wiedenhoft1681½½214 17251725+0.121
6.Dick Voorintholt163710215 17481748+0.301
7.René van Dijken1605-11171w16822482+0.606
8.Onno van Teijens159300207 1616816-0.935
9.Tim de Haan16270-1071z1531731-0.632
10.John Muntendam1588-½1½81z16591659+0.098
 
TRaalte Ro12NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jan Huisman17961-1111w18472647+0.571
2.Erik Blom17520-1021z18181018-0.409
3.Sjaak Mocking1761½-1½31w16811681-0.110
4.Heryberth Damman17020-1041z1614814-0.621
5.Marc Schippers17611-1151w15792379+0.262
6.Hans Bril17200-1061z1637837-0.614
7.Karel Bril15311-1171w16272427+0.632
8.Maarten van Daalen15851-1181z15932393+0.511
 
THolten Ro12NWBrdkl RcTPRW-We
1.Gerrit Luggenhorst183710211 17941794-0.119
2.Jan Scheperman1742½½212 16721672-0.190
3.Dinant van Beek1654½02½3.52z16281435-0.573
4.Teun Scheurwater16730½2½4 16321440-0.611
5.Bas van Beek177701215 16341634-0.382
6.Henk van Beek160911225.52w16602460+1.137
7.Piet Ypma165010217 16061606-0.121
8.Gerrit Stevens1664-½1½81w15881588-0.105
9.Johan Klein Teeselink12090-1081z1570770-0.103
 
TRijssen Ro12NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jan Brinkman1809½02½1.52z18181626-0.474
2.Lesley Brummelaar1496½½211.52w17591759+0.640
3.Jan Willem Timmerman18081-1131w17332533+0.396
4.Harmen Vosman164410213.52z16561656+0.032
5.Martijn van den Belt165100204.52w1586786-1.171
6.Jonathan ten Bolscher153500205.52z1548748-0.968
7.Gerrit Jan Leppink152201216.52w14961496-0.065
8.Sander Koster1490-01071z1623823-0.321
9.Geert Poortman132911228 16122412+1.678
 
T't Zwarte Paard 1 Ro12NWBrdkl RcTPRW-We
1.Gosse de Jong1736-½1½11z17881788+0.072
2.Jan Hoekstra1807-11121w17332533+0.398
3.Mindert Westra1672-01031z18671067-0.247
4.Klaas Winters1628-11141w17282528+0.637
5.Gerdinand Nijhuis1623-01051z1496696-0.672
6.Kristo Rastas1618-11161w13602160+0.183
7.Mak Wigmans1652-01071z1616816-0.550
8.Jan Dijkstra1566-11181w13512151+0.226
 
TVrimot Ro12NWBrdkl RcTPRW-We
1.Humphrey Burer1789½½211 16021602-0.458
2.Edwin Burer173300202.52z18141014-0.778
3.Peter Burer1867½122.52w17561948+0.201
4.Roy Doeve172800204 1627827-1.276
5.Jan van Vliet149611225 16522452+1.413
6.Boy Doeve14281-1161w15352335+0.646
7.Henry Schoemaker136010216.52z15801580+0.550
8.Henk Kleinjan161601217.52w14901490-0.292
9.Jan Keus1351-01081z1538738-0.256
 
THardenberg 3 Ro12NWBrdkl RcTPRW-We
1.Rutger Hesselink178301211 18191819+0.100
2.Edgar Spanjers1730½½212 16241624-0.262
3.Steven van de Mheen158411223 16662466+1.227
4.Mark Benninga1638½124 16531846+0.542
5.Arie Spuij1667-11151w15352335+0.322
6.Henk Brons17260-1051z1592792-0.680
7.Dinand Wilps162610216 16491649+0.058
8.Marten Zwaagstra1623-11171w14902290+0.321
9.Gerwin van Lenthe160800207.52z1506706-1.233
10.Bernard van Lenthe15691-1181w12122012+0.106
 

Beste score r2 gesorteerd op W en W-We
TEerste KlasseTeamWNRoRaTgTPRW-We
1.Geert PoortmanRijssen22132916122412+1.678
2.Jan van VlietVrimot22149616522452+1.413
3.Steven van de MheenHardenberg 322158416662466+1.227
4.Henk van BeekHolten22160916602460+1.137
5.Hysen HajdariSG Max Euwe 522181817982598+0.943
6.Daniel RabbersSG Max Euwe 52161417281920+0.808
7.Mark BenningaHardenberg 32163816531846+0.542
8.Peter BurerVrimot2186717561948+0.201
9.Boy DoeveVrimot11142815352335+0.646
10.Lesley BrummelaarRijssen12149617591759+0.640
11.Klaas Winters't Zwarte Paard 111162817282528+0.637
12.Karel BrilRaalte11153116272427+0.632
13.René van DijkenSG Max Euwe 511160516822482+0.606
14.Jan HuismanRaalte11179618472647+0.571
15.Henry SchoemakerVrimot12136015801580+0.550
16.Maarten van DaalenRaalte11158515932393+0.511