r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r2Tweede KlasseMpBp1122334556
1.Herikon bv/Borne 2411        56            
2.ENO 2411                    56
3.Almelo 3283            5        
4.Vroomshoop22            
5.Park Stokhorst06        33            
6.'t Zwarte Paard 20    2        
Laatste verandering: za 24 mrt 2018 10:32

Tweede Klasse; Ronde: 2; KNSB rating aug 2017
TPark Stokhorst1554ENO 2158035ma 30 okt
1.Bertil de Groot1781Niels Voortman177210
2.Benjo Hilbrink1676Harry Doctor1682½½
3.Alfons Meijerink1527Peter de Noord169801
4.Rienk van der Werff1588Rein Lingeman153301
5.Bert Venekamp1586Wim Brinkhuis151910
6.Leen van Willigen1443Amir Trejic148801
7.Rinke de Wolf1534Dick Poffers1483½½
8.Louk de Wit1294Bob Faber146801
 
THerikon bv/Borne 21538Almelo 3153453di 31 okt
1.John Leerentveld1674Rik Veldhuis172301
2.Jos Muller1685Bennie Steffens154810
3.Frans Veltkamp1661Ton van Manen169301
4.Thomas Berghuis1427Leo Diepenhorst146510
5.Wim Arns1534Chris Wolters1474½½
6.Theo Heeregrave1511Henk Zomer162010
7.Hans Kroeze1445Jaap Sterenborg131210
8.Freek Wentink1364Henri Hofsink1438½½
 
T't Zwarte Paard 21445Vroomshoop1513do 02 nov
1.Henk Gaasbeek1531Jan Schippers173610
2.Wijgert Veerman1534Marco Kop1675½½
3.Frans Koppenol1465Sierd Soeten155210
4.Michel Punter1498Gerrit Knegt1531½½
5.Piet de Jong1349Albert van Straten147601
6.Gerrit Hemstede1419Wim Gerrits142901
7.Douwe Boersma1409Theo Beulakker140501
8.Reitze Douma1355Dieks Hekman1302½½


TENO 2 Ro12NWBrdkl RcTPRW-We
1.Niels Voortman170710211 16561656-0.129
2.Harry Doctor1682½½212 16051605-0.206
3.Peter de Noord1698-11131w15272327+0.275
4.Rein Lingeman153311224 16142414+1.221
5.Wim Brinkhuis1498½02½4 15421349-0.379
6.Amir Trejic148811225.52z14542254+0.905
7.Dick Poffers1483½½217 14441444-0.102
8.Bob Faber146811227 13222122+0.610
9.Sander Lamers1254½-1½81w12471247-0.010
 
T't Zwarte Paard 2 Ro12NWBrdkl RcTPRW-We
1.Henk Gaasbeek151701211 17541754+0.592
2.Wijgert Veerman1558½½212 16781678+0.327
3.Michel Punter1485½½213.52w15251525+0.111
4.Frans Koppenol148101214 15201520+0.108
5.Kristo Rastas16180-1041z1533733-0.617
6.Piet de Jong136600205.52z1472672-0.711
7.Gerrit Hemstede1421-01061w1429629-0.489
8.Douwe Boersma1391-01071z1405605-0.480
9.Reitze Douma1358½½217.52w13921392+0.091
10.Erik van Beesten1249½-1½81z12541254+0.007
 
TPark Stokhorst Ro12NWBrdkl RcTPRW-We
1.Bertil de Groot176101211 17481748-0.038
2.Benjo Hilbrink16190½2½2 16541462-0.402
3.Theo Matton15820-1031w1560760-0.531
4.Rienk van der Werff156010214 15401540-0.054
5.Alfons Meijerink154810214.52z15881588+0.105
6.Bert Venekamp1625½125 15071700+0.180
7.Leen van Willigen1411-01061w1488688-0.394
8.Rinke de Wolf1517½½217 14601460-0.156
9.Louk de Wit129400208 1471671-0.536
 
THerikon bv/Borne 2 Ro12NWBrdkl RcTPRW-We
1.John Leerentveld167410211 17301730+0.154
2.Jos Muller1685½122 16121804+0.302
3.Frans Veltkamp166110213 16121612-0.131
4.Thomas Berghuis137511224 15082308+1.356
5.Werner Kienhuis15371-1151w14762276+0.415
6.Wim Arns1534½½215.52z14521452-0.227
7.Theo Heeregrave1511-11161w16202420+0.649
8.Hans Kroeze144511227 13582158+0.765
9.Freek Wentink13640½2½8 14721279-0.209
 
TAlmelo 3 Ro12NWBrdkl RcTPRW-We
1.Rik Veldhuis174311221 17282528+0.957
2.Evert Bos16081-1121w16762476+0.594
3.Ton van Manen1682-11131w16612461+0.471
4.Bennie Steffens156900203 1636836-0.816
5.Erik Mijnheer15461-1131z16142414+0.594
6.Leo Diepenhorst1399-01041z1427627-0.461
7.Jordy Brinks1544½-1½51z15861586+0.058
8.Henk Zomer1620-01061z1511711-0.649
9.Jos Hobert14790-1061w1527727-0.433
10.Chris Wolters14301½26.52w14141607+0.459
11.Jaap Sterenborg1316-01071w1445645-0.326
12.Henri Hofsink1421½½217.52z14491449+0.075
 
TVroomshoop Ro12NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jan Schippers173600201 1602802-1.349
2.Marco Kop1675½½212 16101610-0.175
3.Sierd Soeten155200203.52w1446646-1.289
4.Gerrit Knegt15310½2½3.52z15801387-0.371
5.Albert van Straten147601215 14431443-0.087
6.Wim Gerrits1429½126 14761669+0.629
7.Theo Beulakker140501217 14271427+0.061
8.Dieks Hekman1302-½1½81z13551355+0.074
9.Henk Dogger15051-1181w13642164+0.311

Beste score r2 gesorteerd op W en W-We
TTweede KlasseTeamWNRoRaTgTPRW-We
1.Thomas BerghuisHerikon bv/Borne 222137515082308+1.356
2.Rein LingemanENO 222153316142414+1.221
3.Rik VeldhuisAlmelo 322174317282528+0.957
4.Amir TrejicENO 222148814542254+0.905
5.Hans KroezeHerikon bv/Borne 222144513582158+0.765
6.Bob FaberENO 222146813222122+0.610
7.Wim GerritsVroomshoop2142914761669+0.629
8.Chris WoltersAlmelo 32143014141607+0.459
9.Jos MullerHerikon bv/Borne 22168516121804+0.302
10.Bert VenekampPark Stokhorst2162515071700+0.180
11.Theo HeeregraveHerikon bv/Borne 211151116202420+0.649
12.Erik MijnheerAlmelo 311154616142414+0.594
13.Evert BosAlmelo 311160816762476+0.594
14.Henk Gaasbeek't Zwarte Paard 212151717541754+0.592
15.Ton van ManenAlmelo 311168216612461+0.471
16.Werner KienhuisHerikon bv/Borne 211153714762276+0.415